2023-08-28
Witamy w przedszkolu -Nowy Rok Szkolny 2023/24

DRODZY RODZICE!

Pierwszy września już za chwilę, więc kilka słów o organizacji pracy przedszkola.

Piątek  tj. 01.09.2023r. jest pierwszym dniem pracy przedszkola w nowym roku szkolnym.

Rodzice proszeni są o przyprowadzanie dzieci do placówki w określonych godzinach według deklaracji. 

Przedszkole jest czynne od godziny 6.45 do 16.30.

Na pierwszy dzień dziecko należy wyposażyć w kapcie i woreczek z bielizną na zmianę (aby można było dziecko przebrać, gdy zdarzy mu się nieprzewidziana sytuacja).

 Drzwi wejściowe są zamknięte, w przypadku późniejszego przyprowadzenia dziecka proszę użyć dzwonka przy wejściu głównym.

Prosimy o informację telefoniczną gdy dziecko nie będzie obecne w danym dniu, lub wcześniejsze zaznaczenie nieobecności, bądź spóźnienia dziecka ( np. z powodu wizyty u lekarza) w zeszycie mieszczącym się w kąciku w szatni.

W pierwsze, trudne dla dzieci dni rodzice mogą dłużej przebywać z dziećmi w szatni, ale proszę nie przedłużać momentu rozstania (im dłużej, tym może być dużo trudniej).

Proszę  zaufajcie nam, dołożymy wszelkich starań aby jak najlepiej  zaopiekować się Waszymi pociechami, a gdy będzie naprawdę trudno, wtedy będziemy informować  Was  na bieżąco o napotkanych trudnościach.

Szczegółowe informacje o pracy w danej grupie uzyskacie Państwo na zebraniach z nauczycielami, które odbędą się 12.09.2023r. tj wtorek.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie pytań proszę kontaktować się bezpośrednio z wychowawcami, dzwonić do przedszkola: 77 4 212802 lub kontaktować się mailowo pp.zawada@oswiata-turawa.pl

Z poważaniem Bernadeta Rogóż Hadzicka Dyrektor Przedszkola Publicznego w Zawadzie