2022-08-30
Pierwszy dzień w przedszkolu

DRODZY RODZICE!

Pierwszy września już za chwilę, więc kilka słów o organizacji pracy przedszkola.

Dzień 1.09.2022r. jest zwykłym dniem pracy przedszkola.

Rodzice przyprowadzają dzieci do placówki w określonych godzinach według deklaracji do godz. 8.00, bo potem dzieci przygotowują się do śniadanka.

W sytuacji kiedy Rodzic będzie chciał uczestniczyć w pierwszej mszy świętej szkolnej z dzieckiem ( 01.09) prosimy o informację zwrotną, śniadanko w takim przypadku będzie w tym dniu podane wyjątkowo później.

Przedszkole jest czynne od godziny 6.45 do 16.15.

Na pierwszy dzień dziecko należy wyposażyć w kapcie i woreczek z bielizną na zmianę (aby można było dziecko przebrać, gdy zdarzy mu się nieprzewidziana przygoda).

Drzwi wejściowe są zamknięte, w przypadku późniejszego przyprowadzenia dziecka proszę użyć dzwonka przy wejściu głównym.

Prosimy o informację telefoniczną gdy dziecko nie będzie obecne w danym dniu, lub wcześniejsze zaznaczenie nieobecności, bądź spóźnienia dziecka

( np. z powodu wizyty u lekarza).

W pierwsze, trudne dla dzieci dni rodzice mogą dłużej przebywać z dziećmi w szatni, ale proszę nie przedłużać momentu rozstania  (im dłużej, tym może być dużo trudniej).

Proszę nam zaufać, potrafimy zaopiekować się Waszymi pociechami, a gdy jest naprawdę trudno, wtedy informujemy Was o tym.

Wszelkie dokładne informacje o pracy w danej grupie uzyskacie Państwo na zebraniach z nauczycielami, które odbędą się jak najszybciej (dokładna data będzie podana w pierwszych dniach pracy przedszkola po ustaleniu terminu przez Radę Pedagogiczną)

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W razie pytań proszę dzwonić do przedszkola: 77 4 212802 lub kontaktować się mailowo pp.zawada@oswiata-turawa.pl

Bernadeta Rogóż Hadzicka

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Zawadzie