2024-02-13
Rekrutacja do Przedszkola Publicznego w Zawadzie 2024/2025
Witamy! 🙂 W związku ze zbliżającą się rekrutacją dzieci do Publicznego Przedszkola w Zawadzie na rok 2024/2025, zamieszczamy niezbędne informacje oraz szczegółowy  REGULAMIN REKRUTACJI  do zapoznania  w zakładce informacje – to ważne. W PLIKI DO POBRANIA znajdują się niezbędne dokumenty m.in. wniosek przyjęcia dziecka do przedszkola oraz  oświadczenia. Termin rozpoczęcia rekrutacji oraz składania wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z oświadczeniami dla dzieci starających się o miejsce w placówce odbywać się będzie OD 26 LUTEGO DO 08 MARCA 2024r. Z kolei listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola wywieszone będą dnia 18 MARCA 2024r. W razie pytań, zaprasz...   więcej »
2023-08-28
Witamy w przedszkolu -Nowy Rok Szkolny 2023/24
DRODZY RODZICE! Pierwszy września już za chwilę, więc kilka słów o organizacji pracy przedszkola. Piątek  tj. 01.09.2023r. jest pierwszym dniem pracy przedszkola w nowym roku szkolnym. Rodzice proszeni są o przyprowadzanie dzieci do placówki w określonych godzinach według deklaracji.  Przedszkole jest czynne od godziny 6.45 do 16.30. Na pierwszy dzień dziecko należy wyposażyć w kapcie i woreczek z bielizną na zmianę (aby można było dziecko przebrać, gdy zdarzy mu się nieprzewidziana sytuacja).  Drzwi wejściowe są zamknięte, w przypadku późniejszego przyprowadzenia dziecka proszę użyć dzwonka przy wejściu głównym. Prosimy o informację telefoniczną gdy dziecko n...   więcej »
Rok szkolny 2022/2023 »