2022-04-07
Zajączek w przedszkolu

Drodzy Rodzice

już 13.04 tj. w piątek będziemy szukać zajączka w przedszkolu, zwracamy się z prośbą do Was abyście wspólnie z dziećmi przygotowali na ten dzień udekorowany koszyczek.

Poranek rozpoczniemy Świątecznym Śniadaniem Wielkanocnym, prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola na godzinę 8.00,

w tym dniu będziemy mieli również okazję poprzez zabawę utrwalić zwyczaje wielkanocne.

Pozdrawiamy

2022-03-21
Listy dzieci przyjętych i nie przyjętych do Przedszkola Publicznego w Zawadzie

Drodzy Rodzice, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny (77 42 12 802 ) bądź mailowy ( pp.zawada@oswiata-turawa.pl) w sprawie wyników końcowych rekrutacji do Przedszkola Publicznego w Zawadzie. Jednocześnie informujemy Rodziców dzieci, które zostały przyjęte do przedszkola o wypełnienie Oświadczenia przyjęcia woli i dostarczenia do placówki do 25.03.2022, druk oświadczenia znajduje się na stronie przedszkola w dokumentach do pobrania. O dniu otwartym poinformujemy Państwo indywidualnie mailowo.

2022-02-28
Pomoc Ukrainie
                                                 Szanowni Państwo – Drodzy Rodzice!                      W dramatycznych okolicznościach wojny, jaka toczy się tuż za polską granicą, zwracamy się do Was z prośbą                  o  wsparcie uchodźców z Ukrainy, którzy zostaną przyjęci w wyznaczonych punktach gminy Turawa.                     Wszystkie dostarczone do przedszkola dary zostaną przekazane do OSP Zawada, a stamtąd rozparcelowane   ...   więcej »
2022-02-03
Rekrutacja do Przedszkola Publicznego w Zawadzie na rok szkolny 2022/2023
ZAPISY DZIECI DO PRZEDSZKOLAPUBLICZNEGO W ZAWADZIE  Witaj w naszym gronie Droga Mamo, Drogi Tato. Tak to już pora... Twoje dziecko będzie Przedszkolakiem                                                           Od czego zacząć? Zapisanie dziecka do przedszkola: Zgodnie z ZARZĄDZENIE Nr OR.0050.15.2022 WÓJTA GMINY TURAWA z dnia 27 stycznia 2022 r. ogłaszamy rekrutację do Przedszkola Publicznego w Zawadzie : -Termin rozpoczęcia rerutacji i składania wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z oświadczeniami i wymaganymi dokumentami dla dzieci starających się o mi...   więcej »
2022-01-24
Zmiana terminu balu

UWAGA RODZICE

Zmiana daty terminu balu na 16.02.2022

Rada Rodziców w porozumieniu z Nauczycielami i Dyrekcją, decyzją większości zadecydowała o zmianie terminu balu, za wszelkie utrudnienia przepraszamy. Zmiana daty podyktowana jest tym, iż część dzieci ma przedłużoną kwarantannę ( ze względu na zachorowania w rodzinie) jak również obawami nałożenia kwarantanny na dzieci na czas ferii (część rodzin ma zaplanowane wyjazdy).

2022-01-16
Kwarantanna
Drodzy Rodzice ze względu na kontakt dzieci z osobą zarażoną, nałożona została kwarantanna, dotyczy to zarówno grupy Tygrysków jak i Puchatków, które były obecne w przedszkolu w dniach od 10.01 do 12.01. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem pp.zawada@oswiata-turawa.pl lub pod telefonem 77 4 212 802. W najbliższych dniach nauczyciele będą kontaktować się z Państwem za pomocą strony internetowej i przesyłać propozycję zabaw, zajęć. Pozdrawiam Bernadeta Rogóż-Hadzicka
2021-12-23
Wyniki konkursu plastycznego ,, Moja ulubiona postać z bajki "
W ramach Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” Priorytet 3 Kierunek interwencji 3.1 w naszym przedszkolu został przeprowadzony konkurs plastyczny ,, Moja ulubiona postać z bajki„ we współpracy z Filią Biblioteki Publicznej w Zawadzie. Dziękujemy przedszkolakom za udział w konkursie plastycznym. Szacowne jury w składzie ; -Sabiny Kozołup ( przedstawiciel Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawadzie) -Ewy Gryc ( nauczyciel grupy Puchatków) -Pauliny Jurasz ( nauczyciel grupy Tygrysków) -Bernadety Rogóż – Hadzickiej ( dyrektor przedszkola) w ramach głosowania wyłoniło zwycięzców. Gratulujemy talentu i zapału do pracy nagrody w poszcze...   więcej »
2021-12-03
Konkurs plastyczny "Moja ulubiona postać z bajki".

Kochane Tygryski , Kochane Puchatki

Zapraszamy Was do udziału w Konkursie Plastycznym pt. „Moja ulubiona postać z bajki”.

Konkurs organizowany jest przez Publiczne Przedszkole w Zawadzie przy współpracy z Filią Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawadzie.

Technika wykonania pracy dowolna .

Prace przynosimy do naszego przedszkola do 17 grudnia 2021 .

Prace powinny być opatrzone czytelną metryczką zawierającą informację : imię i nazwisko dziecka.

Gorąco zachęcamy do twórczej działalności , z niecierpliwością czekamy na Wasze prace.

2021-12-03
Mikołaj w przedszkolu

HO, ho, ho

Już 6 grudnia odwiedzi nas w przedszkolu Mikołaj !

Pomóż nam aby ten dzień był radosny , pełen magii zbliżających się świąt .

Może i Ty w domu znajdziesz ubranko pasujące do Mikołaja,

może to być ubranko koloru czerwonego albo po prostu z elementami świątecznymi .

Powodzenia .

2021-08-30
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
Witamy rok przedszkolny rozpoczynamy już w środę 01.09.2021r. Rodzice dzieci starszych 5-6l, którzy chcą aby te uczestniczyły we mszy świętej prosimy o indywidualne pójście z dzieckiem do kościoła. Śniadanie będzie podane o godz. 9.00, nauczyciele na miejscu będą organizować grupę. Prosimy o zakładanie maski w trakcie przebywania w szatni i w miarę szybkie opuszczanie budynku. Do zobaczenia,